O nas

Agatbus to rodzinna firma z dwudziestoletnim stażem w branży turystycznej. 

Nasza historia zaczęła się od sprzedaży wyjazdów autokarowych, ale z czasem ewoluowaliśmy w pełno-skalowego sprzedawcę, jak i organizatora wyjazdów zagranicznych.

Współpraca z pionierami branży, takimi jak Orbis, Triada, Alfa Star i Selectours, ukształtowała nasze początki. Dziś jesteśmy liderem, oferując nie tylko wyjazdy pakietowane, szyte na miarę wyjazdy okolicznościowe oraz narciarskie , lecz także ekskluzywne wyjazdy dla grup biznesowych. Współpracujemy z licznymi firmami w Polsce i na świecie.

Nasza siła tkwi w 20-letnim doświadczeniu i globalnej sieci kontaktów, co pozwala 

nam tworzyć niezapomniane podróże. Naszym celem jest dostarczanie spersonalizowanych, wyjątkowych doświadczeń podróżniczych, które przekraczają oczekiwania klientów. Od wielu lat jesteśmy członkiem OSAT - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. 

Agatbus to Twoje zaufane źródło ekskluzywnych podróży zagranicznych. Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu niepowtarzalnych przygód, które pozostaną w pamięci na zawsze.

Nasz Zespół

Agnieszka Kuśmierzak

To właśnie Agę spotkacie na codzień w biurze, obsługuję Was bez przerwy od 2008 roku. Doskonale odnajduję się w sprzedaży pakietowanych wczasów, dokładnie zna bazę hoteli i wie co jest godne polecenia. Po pracy Aga zawsze wraca do domu i głaska się z kotkiem Ramosem, uwielbia jeździć na rowerze i chodzić po górach.

Artur Kuśmierzak

Artur jest wielozadaniowy, podejmuję się chętnie wielu czynności i zawsze dopina wszystko na ostatni guzik, lubi jak się dzieję, dlatego Wasze wyjazdy grupowe, są zawsze wypakowane po brzegi. Chętnie przygotuję dla Was wypady urodzinowe, okolicznościowe, city breaki oraz wyjazdy narciarskie w tematach incentive też się odnajduję. Zimą co niedziela morsuję w jeziorze, a latem chętnie jeździ na rowerze.

Oliwa Kuśmierzak

Oliwia od zawsze zarzekała się, że nie będzie pracować w biurze podróży, a jednak życie potoczyło się inaczej i pokochała branżę turystyczną. Uwielbia tworzyć story i piękne treści na nasze social media. Podróżuje i pokazuję Wam piękno otaczającego nas świata. W międzyczasie przygotowuje programy dla grup oraz na indywidualne zamówienia, planowanie to jej drugie imię.  

.

.

Filip Kuśmierzak

Filip to najmłodszy członek naszego teamu, odpowiada przede wszystkim za stronę internetową, sklep, oraz promocję. Obecnie kończy studia na politechnice krakowskiej, a przyszłość wiąże z analizą na rynku turystycznym.