Biuro Podróży AGAT BUS S.C.

Biuro Podróży AGAT BUS S.C. działa na rynku od lutego 2003r.
Współpracujemy z wieloma touroperatorami i liniami lotniczymi. Jako biuro podróży z tradycjami i dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa wymagań i upodobań - na każdą kieszeń...
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia nasze biuro podróży zyskało wielu stałych klientów oraz opinię przyjaznego i kompetentnego. Mamy nadzieję, że Państwo również będą zadowoleni z naszych usług.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki z programem zwiedzania, tanie wczasy wypoczynkowe w Chorwacji, Czarnogórze, Albanii, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, we Włoszech, imprezy typu zwiedzanie+wypoczynek. Oferujemy również wyjazdy narciarskie w Włoskie Dolomity, Alpy Francuskie i Austriackie, obozy studenckie i młodzieżowe.

Naszą specjalnością jest także wyszukiwanie korzystnych połączeń lotniczych - tanich (low cost), jak również tradycyjnych linii lotniczych. W serwisie mogą Państwo również samodzielnie zarezerwować Bilety Lotnicze, Bilety Autokarowe, Ubezpieczenia Podróżne.

Biuro Podróży AGAT BUS S.C. wraz z AGAT B.U.H. organizuje również wczasy, wycieczki oraz  wyjazdy firmowe typu Incentives Travel dla firm.
Zaufały nam firmy z branży ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej, hydraulicznej, szkoły średnie, uczelnie wyższe, urzędy Gmin, starostwa powiatowe, spółdzielnie mieszkaniowe.
Jeśli nie znajdą Państwo w wyszukiwarce oferty, której Państwo poszukują prosimy o kontakt z nami, na pewno zaproponujemy coś wyjątkowego.

Co nas wyróżnia?
- wszechstronność i bogata oferta, dzięki temu, że posiadamy doświadczenie w pracy jako Agent, Organizator i Przewoźnik
- doświadczenie, nasze 20 lat w branży turystycznej to ogrom wiedzy
- wytrwałość, dążymy cały czas do rozwoju firmy aby zapewnić naszym Klientom najlepsze usługi

Życzymy udanych podroży i zapraszamy do współpracy z nami - Serdecznie pozdrawiamy właściciele Agat Bus s.c.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500